Sponsorlar

BİMY Hakkında

Türkiye Bilişim Derneği, bilişim sektöründe çalışan üst ve orta düzey yöneticilerin mesleki gelişimi ve dayanışmalarını geliştirmek amacıyla "Bilgi İşlem Merkezi Yöneticileri Semineri" (BİMY) adıyla düzenlemekte olduğu etkinliğinin 17'cinsini, 15-18 Nisan 2010 tarihinde gerçekleştirecek.

Önemli Duyuru

31 Mart 2010 tarihine kadar kayıt yaptırıp parasını yatıran konuklarımız için Ankara kalkış olmak üzere Ankara-Belek-Ankara ücretsiz otobüs servisimiz yapılacaktır.

Sponsorluk

Türkiye Bilişim Derneği tarafından gelenekselleşen Bilgi İşlem Merkezi Yöneticileri Semineri (BİMY'17), 15-18 Nisan 2010 tarihleri arasında Gloria Golf Resort Hotel Belek-Antalya'da düzenlenecektir. Birçok güncel konunun ele alınacağı , açılışının Sayın Ulaştırma Bakanı Binali YILDIRIM tarafından yapılacağı etkinliğimiz, Ulaştırma Bakanlığı ve Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) tarafından desteklenmektedir.

BİMY'17 etkinliğimizde sizleri aramızda görmek arzusundayız. Etkinliğimize ait sponsorluk dosyası ve rezervasyon formu aşağıda bilginize sunulmuştur.

Desteklerinizi bekler, iyi çalışmalar dileriz.