TBD 23. Bilgi İşlem Merkezi Yöneticileri Semineri (BİMY'23)

24- 27 Mart 2016, Gloria Golf Resort Kongre Merkezi, Antalya

>>>BASIN BÜLTENİ için tıklayınız..<<<


TBD BİMY23 Program ve Oturumlar :

Ayrıntılı Program         : bimy.org.tr/bimy23/program

Oturumlar Görselleri  : bimy.org.tr/bimy23/oturumlar

Afiş/Poster/Görseller : bimy.org.tr/bimy23/gorseller


BİMY ve TBD SOSYAL MEDYA Hesapları :

facee BİMY : facebook.com/TBDbimy  TBD : facebook.com/TurkiyeBilisimDernegi
twitt BİMY :  twitter.com/TBDbimy       TBD : twitter.com/TBDmerkez


BİMY23 SOSYAL MEDYA Etiketler. : #TBDbimy     #TBDbimy23

facee facebook.com/#TBDbimy  facebook.com/#TBDbimy23

twitt twitter.com/#TBDbimy  twitter.com/#TBDbimy23


TBD BİMY Seminerleri Hakkında

Bilişim sektöründe “Bahar buluşması” olarak bilinen Bilgi İşlem Merkezi Yöneticileri Seminerlerimiz Kamu ve özel sektörde çalışan üst, orta düzey yöneticilerin mesleki gelişimi ve dayanışmalarını artırmayı amaçlayan; sektördeki küresel gelişmelerin, yeni trendlerin, teknolojik yeniliklerin değerlendirildiği bir etkinliğimizdir.

Son olarak; 2-5 Nisan 2015 tarihleri arasında yine Gloria Golf Resort Hotel Belek-Antalya‘da gerçekleştirilen TBD 22. Bilgi İşlem Merkezi Yöneticileri Semineri (BİMY’22)‘nin ana teması, “Araştırma, Geliştirme ve Yenilikçilik” idi.

T.C. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) ve Digital Türkiye Platformu tarafından desteklenen BİMY’22 seminerine geçen yıl kamu ve özel sektörden 400’ü aşkın yönetici ve uzman katılıp katkı verdi.

Bugüne kadar gerçekleştirilen etkinliklerimiz T.C. Avrupa Birliği Bakanlığı, T.C. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, T.C. Dışişleri Bakanlığı, T.C. Ekonomi Bakanlığı, T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, T.C. Kalkınma Bakanlığı, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı, T.C. Sağlık Bakanlığı, T.C. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) ve Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından desteklenmiştir.

Bu sene 24-27 Mart 2016 tarihleri arasında Antalya Gloria Golf Resort Hotel ve Kongre Merkezinde gerçekleştireceğimiz TBD 23. Bilgi İşlem Merkezi Yöneticileri Semineri’nde (BİMY’23) Endüstri 4.0, Kamu ve Özel Sektördeki başarılı Bilişim Projelerinin İhracat Potansiyellerinin geliştirilmesi, Kamu projelerinin gerçekleştirilmesinde özel sektör birlikte çalışabilirliğinin geliştirilmesi, Kamu Kritik Altyapılarında Siber Güvenlik Doktrininin oluşturulması gibi konuları ele alacağız.

Tabii her sene olduğu gibi bu sene de birbirinden değerli “Çağrılı Konuşmacılarımız” katılımcılara yeni ufuklar ve bakış açıları kazandıracak konuşmalarıyla etkinliğimize değer katacaklar.

BIMY’ 23′ de bu sene katılımın geçen senelerden daha yüksek olacağını ön görerek hazırlık yapıyoruz.

Türkiye Bilişim Derneği Başkanı İlker Tabak ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık’ ı makamında ziyaret etti.
Sayın Bakanla yapılan ve yaklaşık 2 saat süren toplantıda 24 – 27 Mart 2016 tarihlerinde “Bilişimle Kalkınmada Sanayi 4.0” temasıyla yapılacak 23. TBD Bilgi İşlem Yöneticileri Semineri, Bakanlığın Bilişim Sektörüne Yönelik yeni misyon ve hedefleri, TBD ile Bakanlığın birlikte gerçekleştirebileceği faaliyetler konuşuldu.